Z Miami po Karibiku s českým delegátem z Prahy plavba lodí

Střední Amerika a Karibik s delegátem z Prahy - VYPRODÁNO

Český delegát plavba na moři
Plavby lodí MSC Divina Itinerar plavby lodí

Destinace: Karibik, Antily a Kuba
Trasa: Miami - (Karibik), Miami - (Karibik), Miami - (Karibik), Falmouth, Colón, Puerto Limon, Isla de Roatan, Costa Maya, Ocean Cay MSC Marine Reserve, Miami - (Karibik)
Loď: MSC Divina
Počet nocí: 13
Doprava: Letecká z Prahy v ceně
Cena: 45 470 Kč

Na cenu za kajutu je možné uplatnit 5% slevou na kajutu pro členy klubu MSC. Členství Vám rádi vyřídíme, pokud jste se již s plavební společností MSC plavili. Uvedená cena zájezdu je platná pro jednu osobu ve vnitřní dvoulůžkové kajutě typu Bella při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Děti v kajutě na vyžádání. Počet dostupných kajut a letenek na zájezd je omezen. Záloha činí jen 35% z ceny zájezdu. Cena plavby zahrnuje* Služby českého delegáta již při odletu z Prahy. Delegát bude přítomen po celou dobu zájezdu až po návrat na letiště do Prahy. Ubytování na 2 noci ve 3+* hotelu na Miami Beach cca 250 metrů od pláže a cca 150 metrů od známe ulice Ocean Drive (cena nezahrnuje snídani). Ubytování na 5* lodi MSC Divina ve dvoulůžkové vnitřní kajutě typu Bella při obsazenosti alespoň dvěma dospělými. Leteckou dopravu Praha - Miami - Praha s přestupem. Transfery z letiště do hotelu, z hotelu do přístavu a z přístavu na letiště. Výlet na konci plavby do Downtown Miami (možnost nákupů v Bayside Market Place) a do Little Havana. Přístavní a letištní poplatky. Rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a v období snídaně džusy). Každý večer servírovaná večeře v servírované restauraci. Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků. Vstup do kulturních a sportovních zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), aquapark, sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Servisní poplatky plavební společnosti ve výši 12 Euro/osoba od 12 let/noc, děti 2 – 11 let hradí 6 Euro, děti do 2 let poplatky nehradí (servisní poplatky je možné uhradit předem). Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Nápoje nad rámec nápojů dostupných z automatů v bufetové restauraci (možno dokoupit nápojové balíčky all inclusive). Internetové připojení na lodi - je možné přiobjednat, nabídku aktuálních balíčků Vám rádi zašleme. Vstupní povolení ESTA - rádi Vám jej vyřídíme. * Pokud není v cestovní smlouvě uvedeno jinak. Příplatky Ubytování v kajutě s oknem typu Fantastica - příplatek 7.000 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s balkónem typu Bella - příplatek 10.300 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s balkónem typu Fantastica - příplatek 13.500 Kč/dospělá osoba. Ostatní kategorie kajut na vyžádání. Individuální leteckou dopravu z Vídně.

Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.