Norwegian Cruise Line - plavby lodí

Norwegian Breakaway - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Breakaway Loď Norwegian Breakway od plavební společnosti Norwegian Cruise Line byla poprvé na moře spuštěna v roce 2013. Od té doby brázdí vody Karibiku a Severní Evropy. Loď nabízí v průběhu plavby lodí jak adrenalinové sporty, jako lezeckou stěnu či lanovou dráhu, tak i zábavu v podobě aquaparku speciálně připraveného pro děti i pro dospělé. Po kvalitní zábavě se můžete občerstvit v 24-hodinovém bufetu či odpočinout v moderně vybavených kajutách. Pro plavbu lodí si můžete zvolit z kajut: vnitřní, s oknem, balkónem, či luxusních apartmá.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Epic - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Epic Na luxusní lodi Norwegian Epic plavební společnosti Norwegian Cruise Line se může vydat v průběhu plavby lodí brázdit vody Karibského i Středozemního moře. Plně obsazená loď pojme 4 100 pasažérů, na které připadá 1 753 členů posádky. V průběhu plavby lodí nejen, že navštívíte zajímavé přístavy, ale máte možnost relaxovat u bazénu, zadovádět si v malém aquaparku, vyzkoušet lezeckou stěnu či golfový trenažér. Plavby lodí se společností NCL nabízí zábavu pro každého účastníka všech věkových kategorií.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Escape - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Escape Loď Norwegian Escape poprvé vyplula roku 2015. Tato loď, která pojme až na 4 266 pasažerů nabízí v průběhu plavby lodí nespočet možností, jak trávit a užívat si volný čas. Děti mohou dovádět v aquaparku nebo si jít zahrát basketbal, vyzkoušet lezeckou stěnu a další. New York a Miami jsou přístavy, odkud se Norwegian Escape vydává na své pravidelné plavby lodí. Užít si nádherné destinace Karibiku, to je splněný sen s plavební společností Norwegian Cruise Line.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Gem - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Gem Zářící loď Norwegian Gem je perfektním volbou pro plavbu lodí na Bahamách a Floridě, v Karibském moři nebo pro plavby lodí z New Yorku na Bermudy. V průběhu plavby lodí můžete zkusit své štěstí v kasinu, odpočinout si u bazénu nebo v lázních, zatímco Vaše děti dovádí na vodních skluzavkách. Vše doplňuje široký výběr nejrůznějších kulinářských specialit a samozřejmě Free style cruising. Ubytování v průběhu plavby lodí se pohybuje od luxusních romantických prostorných apartmánů až po cenově dostupné útulné kajuty.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Getaway - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Getaway Loď Norwegian Getaway, jak napovídá její název umožní pasažérům v průběhu plavby lodí dostat se do jiného světa. Do světa plného odpočinku, zábavy, dobrého jídla a poznávání nových krajů. Na této lodi máte možnost navšívit iluzionárium a v průběhu každé plavby lodí Vás čeká famózní ohňostroj na širém moři. Tuto nezapomenutelnou podívanou můžete zažít na plavbách lodí po Karibském moři po celý rok. Pro sportovní nadšence je možnost zpestřit si plavbu lodí a vyzkoušet si bungee trampolinu, lezeckou stěnu, lanovou dráhu a spoustu dalších aktivit.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Jade - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Jade Možnost prozkoumat a poznat destinace Chorvatska, Řecka, Turecka či strávit nějaký čas například v Itálii v Benátkách. To a mnohem více nabízí plavby lodí s Norwegian Jade. Celá rodina si přijde v průběhu plavby lodí na své. Pro děti je zde připraven dětský areál, pro mladistvé je k dispozici například bazén, videohry, klub, basketbal, volejbal a další. Dospělí mohou trávit čas během plavby lodí na širém moři ve fitness centru, nočních klubech, vinném sklípku či si zajít s celou rodinou pohromadě do divadla.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Jewel - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Jewel Norwegian Jewel od plavební společnosti Norwegian Cruise Line poprvé vyplula v roce 2005. Své renovace se dočkala roku 2014. Až na 2 376 hostů se může díky této lodi vydat poznávat nádhernou přírodu Aljašky. Plavbu lodí zpříjemňuje spousta zábavy na palubě lodi jako je například divadlo, sportovní centrum, relaxační místnost, aqvapark pro děti, mnoho barů a restaurací. Gurmánské zážitky v průběhu plavby lodí lze zažít v italské, francouzské a nebo asijské restauraci.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Spirit - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Spirit Vyplujte z přístavu v Barceloně s lodí Norwegian Spirit na nezapomenutelnou plavbu lodí po Západním středomoří. Budete tak mít možnost během plavby lodí poznat Maroko, Madeiru, Kanárské ostrovy a Španělské město Málagu. Plavby lodí vám jistě zpestří zábavné programy pořádané plavební společností a spousta nejrůznějších zařízení a vymožeností, jako například fitness centrum, aqua park, lezecká stěna, golfový trenažér, divadlo apod.

Zobrazit plavby >>

Norwegian Star - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Star Vítejte na palubě lodi Norwegian Star a vychutnejte si během plavby lodí po Mexické riviéře či Panamském průplavu veškerý luxus, který loď nabízí. Nádherné ubytování od vnitřních kajut s koupelnou, klimatizací, TV, telefonem či minibar, až po apartmá o rozloze 622m2, kde jsou k dispozici tři ložnice, vlastní zahrada a soukromá vířivka. To, že si plavby lodí užijete se vším všudy, zajišťuje spousta zařízení. Například fitness centrum, bazén, volejbal, divadlo a další. Plavby lodí si nelze představit bez vynikající kuchyně, která se promítá hned v několika restauracích či samoobslužném občerstvení.

Zobrazit plavby >>

Pride of America - plavby lodí

Plavby lodí Pride of America Plavby lodí po Havajských ostrovech po celý rok. Takovou trasu nabízí loď Pride of America plavební společnosti NCL Cruise Line. Loď má atmosféru havajských ostrovů, nabízí 18 restaurací, 9 barů a salónků, výborné rodinné ubytování, prostorné suity a mnoho kajut s balkónem, které jsou skvělé pro pozorování velryb v průběhu plavby lodí, můžete být svědky vulkánu Kilauea nebo spatřit nádherný výhled na pobřeží Napali. Nedávno prošla loď rozsáhlou renovací za 30 milionů dolarů, která přinesla krásné nové suity, studia pro singl cestující, nové restaurace a mnoho dalšího co ještě umocňuje zážitek z plavby lodí.

Zobrazit plavby >>
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.