Loď MSC Fantasia Plavby lodí

MSC FANTASIA

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia
Hrubá tonáž: 137 936t
Délka/šířka/výška: 333/38/67m
Počet palub: 18 (pro hosty 14)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,87 uzlů
Počet kajut: 1 637
Počet hostů: 4 363
Členové posádky: 1 370
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Fantasia

Bary - Společenské místnostiKavárna, odpolední občerstvení, džezový bar, hudební bar, bar ve vstupní hale, společenská místnost pro kuřáky doutníků, venkovní bar a bar u bazénu, sportovní bar, vinný bar lodi MSC Fantasia, zmrzlinový bar.
RestauraceHlavní restaurace, restaurace Tex Mex, pizzerie, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, samoobslužné občerstvení.
Lázně - relax a sportSportovní centrum MSC Fantasia, tenis, squash, basketbal, hra shuffleboard, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, solárium.
ZábavaKaretní sál, kasino, diskotéka, diskotéka pro náctileté, dětský areál, bezcelní prodejna, cukrárna, F1 simulátor, 4D kino, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, knihovna, nákupní areál, umělecká pasáž, videohry, pokerová herna MSC Fantasia, prodejna plaveckých potřeb.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), zenový areál, krytý bazén, vodní skluzavka pro náctileté.
Konferenční sályObchodní centrum, konferenční sály, divadlo, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, recepce, zdravotní středisko, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Fantasia

Vybavení: TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Fantasia 16m2.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Fantasia

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, TV, klimatizace, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Fantasia od 17m2 do 20m2.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia

Kajuta s balkónem na lodi MSC Fantasia

Vybavení: Koupelna se sprchou nebo s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), trezor, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, klimatizace, TV, telefon, minibar, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Fantasia od 22 do 26m2.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia

Apartmá na lodi MSC Fantasia

Vybavení: Prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, TV, telefon, klimatizace, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón nebo panoramatické okno, rozměr apartmá na lodi MSC Fantasia od 21m2 do 45m2, na obrázku apartmá s balkónem MSC Fantasia.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia

MSC Yacht Club na lodi MSC Fantasia

Vybavení: Koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), Nintendo Wii konzole, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), panoramatické okno nebo balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Fantasia od 26 do 53m2, na obrázku MSC Yacht Club Apartmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Fantasia

Vybavení: Minibar, trezor, klimatizace, telefon, TV, dvě samostatná lůžka, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Fantasia od 24m2 do 42m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované na lodi MSC Fantasia.

Plavby lodí MSC Fantasia Plavby lodí MSC Fantasia
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.