Loď MSC Divina Plavby lodí

MSC DIVINA

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina
Hrubá tonáž: 139 400t
Délka/šířka/výška: 333/38/67m
Počet palub: 18 (pro hosty 14)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,99 uzlů
Počet kajut: 1 751
Počet hostů: 4 345
Členové posádky: 1 370
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Divina

Bary - Společenské místnostiDžezový bar, bar ve vstupní hale, odpolední občerstvení, hudební bar, kavárna, společenská místnost pro kuřáky doutníků, venkovní bar a bar u bazénu, zmrzlinový barsportovní bar, vinný bar.
RestauracePizzerie, hlavní restaurace, restaurace Tex Mex, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, samoobslužné občerstvení.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, tenis, basketbal, hra shuffleboard, lázně MSC Aurea Spa lodi MSC Divina, joggingová dráha, solárium.
ZábavaDětský areál, diskotéka, diskotéka pro náctileté, 4D kino, bezcelní prodejna, cukrárna, bowling, F1 simulátor, karetní sál, kasino, knihovna, fotoshopy a fotogalerie, nákupní areál MSC Divina, videohry, internetový koutek, prodejna plaveckých potřeb, umělecká pasáž.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), krytý bazén, zenový areál, vodní skluzavka pro náctileté.
Konferenční sályObchodní centrum, divadlo, společenské místnosti, bary, konferenční sály.
Další službyZdravotní středisko, recepce, incentivní zařízení, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Divina

Vybavení: TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Divina od 13m2 do 16m2.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Divina

Vybavení: Koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Divina od 12m2 do 20m2.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina

Kajuta s balkónem na lodi MSC Divina

Vybavení: TV, trezor, minibar, telefon, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou nebo s vanou, prostorná šatní skříň, klimatizace, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Divina od 17m2 do 26m2.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina

Apartmá na lodi MSC Divina

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), balkón nebo panoramatické okno, klimatizace, koupelna s vanou, TV, prostorná šatní skříň, telefon, internetové připojení (za poplatek), minibar, trezor, rozměr apartmá na lodi MSC Divina od 21m2 do 47m2, na obrázku Aparmá Suite MSC Divina.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina

MSC Yacht Club na lodi MSC Divina

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, klimatizace, TV, Nintendo Wii konzole, telefon, minibar, internetové připojení (za poplatek), trezor, balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Divina od 26m2 do 53m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Divina

Vybavení: Koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, telefon, TV, klimatizace, dvě samostatná lůžka, minibar, internetové připojení (za poplatek), trezor, rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Divina od 24m2 do 42m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované MSC Divina.

Plavby lodí MSC Divina Plavby lodí MSC Divina
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.