Loď MSC Seashore Plavby lodí

MSC Seashore

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore
Hrubá tonáž: 169 380t
Délka/šířka: 339/41m
Počet palub: 19
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 21,8 uzlů
Počet kajut: 2 270
Počet hostů: 5 632
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Seashore

Bary - Společenské místnostiBar s koktejly a aperitivy, kavárna, Champagner-Bar, cukrárna, zmrzlinový a palačinkový bar, venkovní bar a bar u bazénu, hudební bar, sportovní bar, bar ve vstupní hale, společenská místnost pro kuřáky doutníků.
RestauraceMSC Seashore Hlavní restaurace, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, restaurace s mořskými plody, pizzerie, steakhouse, sushi restaurace, samoobslužné občerstvení, japonská restaurace.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, lázně MSC Aurea Spa, sluneční terasa, joggingová dráha.
Zábava5D kino, knihovna, diskotéka, bezcelní prodejna, F1 simulátor, bowling, komedi klub, koutek, galerie umění, kasino, dětský klub, venkovní diskotéka, panoramatická promenáda, promenáda s výhledem na moře, lanová dráha, nákupní centrum, videoherna, diskotéka pro náctileté.
BazényAkvapark, sluneční terasa, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), tobogán na lodi MSC Seashore, krytý bazén.
Konferenční sályDivadlo, společenské místnosti, konferenční sály, bary.
Další službyIncentivní zařízení, recepce, zdravotní středisko, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Seashore

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, TV, telefon, minibar, koupelna se sprchou, klimatizace, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Seashore od 15m2 do 28m2.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Seashore

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, minibar, internetové připojení (za poplatek), trezor, klimatizace, TV, telefon, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Seashore 17m2.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore

Kajuta s balkónem na lodi MSC Seashore

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), telefon, minibar, trezor, klimatizace, TV, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Seashore 17m2 a balkón 5m2.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore

Apartmá na lodi MSC Seashore

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, klimatizace, TV, telefon, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, možnost soukromé vířivky, rozměr apartmá na lodi MSC Seashore od 17m2 do 49m2 a balkón od 6m2 do 17m2, na obrázku Aparmá Suite.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore

MSC Yacht Club na lodi MSC Seashore

Vybavení: Koupelna s vanou, minibar, trezor, klimatizace, TV, telefon, kávový presovač, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Seashore od 21m2 do 62m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Seashore

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, TV, trezor, kávový presovač, telefon, minibar, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), dvě samostatná lůžka, klimatizace, balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Seashore 62m2 a balkón 33m2.

Plavby lodí MSC Seashore Plavby lodí MSC Seashore
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.