Plavby lodí a zkušenosti klientů - stánka 5

Vložit recenzi

Podělte se s ostatními zákazníky o své zážitky a pomozte tak ostatním v rozhodování. Celkem zde naleznete 134příspěvků.

Kuba

Jaroslava Mlsová, 25.11.2017

Děkujeme za krásnou dovolenou,velký dík Kubovi a Míše,kteří se o nás perfektně starali,všem se moc líbilo,přejeme hodně spokojených klientů.Děkujeme

Kuba

Naděžda Arwayová, 22.11.2017

Dobrý večer bude to již týden co jsme se vrátili z dovolené z Kuby,kde jsme se v Havaně nalodili na lod MSC Orchestra a vypluli směr Belize,Honduras,Mexiko a zpět,Po ukončení plavby jsme tři dny stravili na pláži Varadero.Byla to již druhá dovolená s touto společností naprostá spokojenost.Veliký dík patří delegátům Kubovi a Míše kteří s námi cestovali již z Prahy a se vším nám pomáhali.Určitě to nebyla poslední dovolená.Ještě jednou za celou rodinu Veliký dík. Arwayová Naděžda

Plavba lodí po KARIBIKU NA LODI OPERA

Věra Krausová, 22.11.2017

Touto cestou chci poděkovat slečně Michaela Kučerova a Ing.Jakub Kaiser za krásnou dovolenou, kterou jsme s nimi prožili, na lodi Opera. Organizačně bylo všechno na jedničku, celý proces na lodi , vystupování personálu perfektní. Výlety které nám delegáti zorganizovali byli perfektní. Když jsme na některý nejeli poradila nám Míša nebo Kuba, kam se jít podívat. Personál na lodi byl velice milý a ochotný . Kuchyně výborná opravdu na jedničku. Posádka se opravdu nezastavila,myslím si, že poplatek 10 euro na den, které se účtuje, si zaslouží. Velká pochvala patří také Míše a Kubovi za jejich ochotu ( pro nás co neumíme anglicky) nám vše překládali. TENTO TIP DOVOLENÉ SE NÁM MOC LÍBIL. Loď Vám poskytne skvělé zázemí, nemusíte se o nic starat, můžete být aktivní nebo jenom odpočívat. Záleží jenom na Vás. Také se nám líbilo že jsme se každé ráno probudili jinde, a tím poznali víc přístavů. VELICE VŠEM DOPORUČUJI! Nezapomenutelný zážitek.

krásná dovolená

Rostislav Sychra, 22.11.2017

se společností MSC jsme byli již po čtvrté a poprvé s českými delegáty. Míša a Kuba byli vynikající vše zařídili a dokonce na lodi byl jídelní lístek díky jim v češtině. co jsme potřebovali vše zařídili. Všem vřele doporučujem !!!!!A pánové slečna Míša je kus hezké ženské!

plavba z Havany po Karibském moři

Barbora Volfová, 22.11.2017

Začátkem listopadu 2017 jsem opět využila služby této výborné cestovky a společně s Jakubem Quaiserem a jeho partnerkou Míšou strávila 7 nocí na lodi a pak ještě 3 noci v prvotřídním hotelu na pláži ve Varaderu. Pluli jsme lodí Opera, která nepatří k největším ve flotile MSC. Služby CK byly jako vždy prvotřídní, Jakub a Míša byli vždy k dispozici, připravili a organizovali spoustu výletů, dokonce na lodi překládali denně jídelní lístky do češtiny :-). Navštívili jsme postupně Mexiko, Belize, Honduras a opět Mexiko, plavba byla úžasná a zážitky nehynoucí. Vřele doporučuji!

MSC DIVINA Karibik 10/2017

Štefan Chovan, 14.11.2017

Využili sme Vašu cestovnú kanceláriu už po druhý krát, opäť bolo všetko tak ako sme sa dohodli. Plavba z Miami cez Jamajku, Kajmanské ostrovy, Mexico a Bahamy späť do Miami naplnila miestami až predčila naše očakávania. Všetko bolo super, počasie, strava, ubytovanie, služby na lodi. Vrelo odporúčam aj iným cestovateľom. V budúcnosti určite využijeme služby Vašej CK p.Quaiser, nakoľko vidíme, že to robíte dobre a k spokojnosti Vašich zákazníkov S pozdravom Štefan Chovan a skupina

fotka z plavby - 256 fotka z plavby - 257 fotka z plavby - 258

Dovolená

Ladislav Čuba, 08.11.2017

Děkujeme za vše ochota vstřícnost vše bez chyb super dovolená

fotka z plavby - 253 fotka z plavby - 254 fotka z plavby - 255

Podzim s MSC Fantasia

Petr Kružík, 28.09.2017

Severní trasa v záři s MSC Fantasia: skvělý servis od příchodu k odbavení až po konečné vylodění, catering včetně večeří (1st seating) rovněž bezchybné ( jeli jsme bez dětí, ty by tu zřejmě využili bufetovou restauraci , servírované večeře by pro ně byl asi problém ve výběru). Program na lodi je více zaměřen na střední a starší generaci, teenageři a děti ovšem mají rovněž možnost využít diskotéky pro mladé a mladší, je tu dětský klub, herna atd. Servis v kajutě (Fantastica vnitřní) bezchybný. Prohlídka Kodaně, Stockholmu, Tallinnu pro vlastní ose je rozhodně v klidu proveditelná (doprava hop on hop off něbo shuttle) , PEtrohrad rozhodně doporučujeme s průvodcem........ mohl bych tu napsat román, ale stejně by to nevyjádřilo vše, co jsme na cestě prožili a viděli, jednoznačně to chce prostě zažít. Doporučujeme, jak jen můžeme (manželé 45/35 let), a doufáme že to nebyla s J&MC a MSC poslední cesta . @ J&M Cruise - perfekní a spolehlivý servis v bookovací fázi, naprosto fungující, vstřícný a flexibiní kontakt ........ díky !!!

Kurková Jaroslava

Jaroslava Kurková, 19.09.2017

Právě jsem se vrátila z plavby po Středozemním moři lodí POESIA. Jak loď, tak celá plavba byla velice příjemná i strava byla dobrá, pestrá a velký výběr. Organizace celé plavby byla profesionální. Nemám žádné negativní poznatky a musím poděkovat cestovní kanceláři za doporučení a zprostředkování této plavby. Chci moc poděkovat panu ing. Jakubovi Quaiserovi

MSC Meraviglia

Marcela Pabišková, 26.07.2017

Jednalo se o naši vůbec 1.plavbu. Vrátili jsme se nadšení!Děkujeme panu Jakubovi Quiserovi a jeho cestovce za zodpovězení všech našich dotazů před cestou. Všechno proběhlo tak jak mělo. Co se týká lodi a služeb MSC, byli jsme velmi spokojeni, všechno mají dokonale zorganizované, označené. Vždycky byl na blízku někdo od MSC když jsme se potřebovali na něco zeptat. Koupili jsme si od nich i výlet a byli jsme spokojeni. Personál skvělý, stále usměvavý. Interiér lodi je opravdu nádherný! Jediné minus byla všude přítomná klimatizace nastavená ve vnitřních prostorech na velmi nízkou teplotu, naštěstí jsme měli kajutu s balkonem a tak jsme se mohli aspoň tam vyhnout klimatizaci a normálně vyvětrat :-) Ale to bude asi na všech lodích stejné, stejně jako čekání na výtahy... Malý mráček se objevil v podobě neoprávněně naúčtované konzumace za nápoje v restauraci. Mělo jít o konzumaci v hodnotě 11Euro v restauraci do které jsme každý večer chodili na servírované večeře, tudíž jsme od začátku věděli, které nápoje v našem balíčku nejsou zahrnuty. Asi 3.večer se objevila na účtu tato částka. Byli jsme to reklamovat, neuznali nám to. Chtěli jsme vidět od nás podepsaný účet za tuto konzumaci(vše co bylo nad rámec předplaceného balíčku totiž vždy bylo nutné podepsat), neuspěli jsme, recepční nám buď nerozuměla nebo nechtěla rozumět co po ní chceme. Ale vzhledem k výši částky jsme to pak už nechali být. Když to shrnu, plavba se nám moc líbila, byla naše první, ale určitě ne poslední :-) Služeb cestovní kanceláře pana Quisera rádi využijeme i v budoucnu :-)

fotka z plavby - 248 fotka z plavby - 249 fotka z plavby - 250 fotka z plavby - 251 fotka z plavby - 252

prvotřídní služby

Michaela Plisková, 27.05.2017

S panem Quaiserem z J&M Cruise mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kupovala jsem zájezd jako dárek a proto byla veškerá organizace na mně - vybrat kajutu, zjistit všechny poplatky, promyslet cestovní pojištění, zvážit dopravu k lodi atd. Pan Quaiser mi ochotně se vším poradil, odpovídal obratem na záplavu mých emailů, se vším mi vyšel vstříc, dokonce na podpis cestovní smlouvy přijel za mnou do Prahy. Navíc milým překvapením byl email pár týdnů před vyplutím, kde byl "cestovní průvodce", co navštívit v různých destinacích a další důležité organizační rady k zájezdu. Díky tomuto "taháku" proběhla dovolená naprosto hladce. Je paráda spolupracovat s lidmi, kteří jsou profesionálové a práce je baví. Děkuji.

Plavba po Středomoří s MSC Splendida

Miloš Ungr, 18.05.2017

Rádi bychom poděkovali společnosti CK J&M Cruise, panu Quaiserovi a MSC za krásnou dovolenou. Plavbu s MSC jsem absolvovali již po třetí, tentokráte s MSC Splendida po západním Středomoří. Velmi se nám tento druh dovolené zalíbil, s MSC jsme nadmíru spokojeni a toto platí i o výborném a osobním přístupu pana Quaisera, který se vždy snaží maximálně vyjít vstříc našim požadavků. Za naši rodinu můžeme jen doporučit.

PODĚKOVÁNÍ

Miroslav Dobeš, 15.05.2017

Především bych chtěl poděkovat panu Jakubu Quaiserovi za zajištění všech služeb spojených s touto plavbou a bleskovou a velmi příjemnou komunikaci.Zájezd s CK JM CRUISE hodnotím jedním slovem SUPER!!!Plavbu jsme absolvovali bez delegáta s vlastní dopravou. Plavba i okruh je nádherný a náročný.Chtěli jsme touto cestou poděkovat za super dovolenou, vše bylo naprosto v pořádku a "klapalo" na jedničku.Loď byla perfektní, stejně tak výtečný výběr jídla a pití.Byla již naše třetí plavba se společností MSC, velká spokojenost jako vždy.Jenom by to chtělo jídelní lístky přeložený do češtiny.Moc děkujeme a doporučujeme !!!!!!

MSC FANTASIA-Perský záliv březen 2017

Petr Švamberg, 22.03.2017

Do této destinace nabízí MSC výhodný balíček-pobyt, transfery, letenka(Emirates). Za zprostředkování a SKVĚLÝ servis po celou dobu plavby bych velmi rád poděkoval Jakubovi a Míše! Už se těším na další společnou plavbu! Jako dárek od MSC jsem opět dostal balkónovou kajutu fantastica za cenu vnitřní bella. Mnoho dalších dárků zdarma nabízí MSC držitelům black member card(sekt a jahody do kajuty, zdarma lázně, večeře v placených restauracích) a rád jsem je všechny využil. A samotná plavba? Velmi krátká, velmi intenzivní. Příště minimálně na 2-3 týdny a opět s J-M!!!

fotka z plavby - 241 fotka z plavby - 243 fotka z plavby - 244 fotka z plavby - 245 fotka z plavby - 246 fotka z plavby - 247

MSC Splendida - Západní středomoří

Petr Mitánek, 14.03.2017

S celou rodinou jsme se plavili od 5.3.2017 do 12.3.2017 na lodi MSC Splendida. Vše jedním slovem úžasné. Byla to naše nejlepší dovolená a už nyní plánujeme další plavbu. Chtěli bychom moc poděkovat panu Jakubovi Quaiser za veškeré informace, skvělé vysvětlení a celý servis před samotným odjezdem. Díky Vám jsme vše zvládli bez jediného zádrhelu. Prostě úžasné děkujeme😊.

fotka z plavby - 232 fotka z plavby - 233 fotka z plavby - 234 fotka z plavby - 235 fotka z plavby - 239
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.