Destinace - okružní plavby

Karibik, Antily a Kuba - okružní plavby

Okružní plavby KaribikSlunce, pláže, palmy a průzračné moře. To vše slibují okružní plavby po Karibiku, Antilech a plaveb kolem Kuby. Spolu s panenskou přírodou a místní přátelskou kulturou tvoří ideální místo pro odpočinek i poznávání. Během okružní plavby můžete navštívit Bahamy, ostrov Sv. Tomáše, Dominikánskou republiku či velké ostrovy Kubu a Jamajku. Na okružní plavbu po Karibiku je ideální vydat se v období září až květen, kdy je tam příjemné letní počasí a vyhnete se možným dešťům.

Zobrazit plavby

Středomoří a západní Evropa - okružní plavby

Okružní plavby StředomoříSkvostná architektura, uvolněná atmosféra a vynikající středomořská kuchyně bohatá na mořské plody a ryby. To nabízí přístavy kolem Středozemního moře, které můžete navštívit během okružní plavby. Ve Středomoří lze navštívit řecké, baleárské ostrovy, africké země, italská, francouzská a španělská města s bohatou historií. Díky blízkosti přístavů vyplutí jsou okružní plavby po Středomoří vhodné pro rodiny s dětmi, kdy je možné pro dopravu do přístavu využít vlastní automobil. Západní Evropa je destinací okružních plaveb, které své pasažéry vezmou do přístavů Holandska, Francie, Spojeného kráslovství, Portugalska a dalších zemí.

Zobrazit plavby

Severní a východní Evropa - okružní plavby

Okružní plavby Severní a východní EvropaPřístavy na trase okružní plavby po Severní Evropě se nachází kolem Severního moře a ledového oceánu. V průběhu okružní plavby ale můžete zaplout i do Ruské Federace či na Ukrajinu. Plavby jsou velice rozmanité, navštívíte přístavy s pozoruhodnou architekturou Petrohradu, Helsinek či Osla nebo spatříte nezapomenutelnou nádheru norských fjordů. Okružní plavby s itinerářem Severní Evropy se konají od května do září s místem vyplutí obvykle z německého Kielu nebo Hamburku, nebo z Kodaně či Southamptonu ve Velké Británii.

Zobrazit plavby

Rudé moře a Blízký východ - okružní plavby

Rudé moře a Blízký východ - okružní plavbyDíky okružní plavbě na výletní lodi můžete zavítat a navštívit Spojené arabské emiráty, které tvoří centrum Blízkého východu. Nejbohatší města Abú Dhabí a Dubaj lákají návštěvníky gigantickými stavbami a mrakodrapy. Krajina arabských zemí jako Omán je jak z pohádky pohádky Tisíce a jedné noci. Pyšní se romantickými pouštními oázami, ale také nádhernými horami a panenskými plážemi. Vydejte se na okružní plavbu po těchto krásných místech.

Zobrazit plavby

Jižní Amerika - okružní plavby

Okružní plavby Jižní AmerikaArgentina, Brazílie, Uruguay, Chile a další státy, které Vás dostanou nejen svým rytmem a stylem života místních obyvatel, ale také krásnou přírodou bohatou na hory a deštné pralesy. Navštívíte nejkrásnější pláže Atlantického a Tichého oceánu. Okružní plavba skýtá neobyčejné dobrodružství při objevování krás Jižní Ameriky.

Zobrazit plavby

Přeplavby - plavby lodí

Plavby lodí PřeplavbyRádi byste okusili netradiční plavbu? Pak právě pro vás je tu plavba Grand Voyage. Ta nabízí možnost poznat během jedné plavby ještě více destinací oproti klasickým týdenním plavbám. Naskýtá se tak příležitost objevit další kultury, rozdíly v jejich tradicích, gastronomii, poznat přírodu. Pro milovníky lodí je nepochybnou výhodou těchto plaveb fakt, že většinou nabízí několik dní na širém moři. Díky tomu si tak mohou cestující naplno užít a poznat veškeré vymoženosti lodi, zábavné programy a v neposlední řadě kulinářský um kuchařů.

Zobrazit plavby

Severní Amerika a Aljaška - okružní plavby

Okružní plavby Severní Amerika a AljaškaRádi byste navštívili Severní Ameriku a Aljašku a poznali, co tyto nádherné části světa nabízí? Pak neváhejte a vydejte se na okružní plavby například s plavení společností Norwegian Cruise Line. Vyberte si pro okružní plavbu tu správnou kajutu (vnitřní kajutu, kajutu s oknem nebo balkónem) a užijte si luxusu a pohodlí, které tyto lodě nabízejí. Nezapomenutelným zážitkem z okružní plavby budou také jistě gurmánské zážitky, kterých se budete moci dočkat každý den a to po celou dobu okružní plavby.

Zobrazit plavby

Kanárské ostrovy a Madeira - okružní plavby

Kanáry a Madeira okružní plavbyKanáry a Madeira okružní plavby

Zobrazit plavby
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.