Plavby lodí archiv článků

Plavby lodí s leteckou dopravou

Pro plavby lodí s MSC Preziosa a MSC Armonia je nabízena v termínech od května do září 2015 letecká doprava do místa vyplutí a zpět (Janov a La Spezia) včetně transferů z letiště do přístavu a zpět. Více informací se dozvíte ve slideru v horní části webu. Uvedené ceny jsou za vnitřní kajutu typu Bella včetně letecké dopravy a transferů při obsazenosti kajuty dvěma dospělými. V průběhu plavby lodí máte možnost navštívit destinace Západního Středomoří na nejnovější lodi MSC Preziosa a nově zrekonstruované MSC Armonii, která nově nabízí i kajuty s balkónem Fantastica.

Plavba lodí Karibikem s MSC Divina

Hledáte plavbu lodí, kde se nebudete muset o nic starat a budete si chtít užít před plavbou alespoň chvíli Miami? Pak právě pro vás jsme připravili plavbu lodí Karibikem, kdy po celou dobu plavby bude přítomen český delegát a to již z letiště Václava Havla. Užijte si dvě noci na Miami Beach a následně 11 nocí na druhé nejnovější lodi MSC Divina. Nabízený počet kajut a letenek je omezen, tak neváhejte a objednejte si tuto plavbu lodí ještě dnes.

Plavba lodí s MSC Armonia

V termínu 13.6.2015 – 20.6.2015 nabízí naše CK poslední dvě cenově zvýhodněné vnitřní dvoulůžkové kajuty typu Bella na plavbě lodí po západním Středomoří. Neváhejte a využijte této speciální nabídky a objednávejte tuto plavbu lodí ještě dnes a to na tel. čísle 722 943 700 nebo nás kontaktuje prostřednictvím e-mailu info@zajezdlodi.cz.

Plavba lodí po Karibiku

Hlavní sezóna plaveb lodí po Karibiku se pomalu, ale jistě blíží. Proto kdo zvažuje nebo se již rozhodl pro plavbu lodí Karibikem, neměl by již dlouho váhat a dovolenou si zajistit. S ohledem na cenu letenek doporučujeme koupi zájezdu cca 4 až 5 měsíců předem. K plavbě lodí doporučuje naše CK prodloužit si dovolenou o pobyt v Miami alespoň na dvě noci před vyplutím.

Speciální nabídka na plavby lodí od Norwegian Cruise Line

Plavební společnost Norwegian Cruise Line si pro příznivce plaveb lodí připravila speciální nabídku v podobě možnosti výběru: 1) V ceně plavby lodí každý večer možnost večeře ve speciální restauraci. 2) Palubní kredit od 200 USD do 300 USD při objednání kajuty s oknem, balkónem, mini apartmá nebo apartmá. 3) Zdarma nápoje po celou dobu plavby (limonády, džusy, piva, vína, lihoviny, koktejly). Více informací naleznete při kliknutí na obrázek ve slideru pod číslem 1. Akce platí při objednání plavby lodí mezi 8.1.2015 – 27.2.2015!

Plavba lodí přes Vánoce a Silvestra

Vánoční svátky a oslavy Nového roku se nezadržitelně blíží a proto je nejvyšší čas, budete-li si přát tyto svátky strávit netradičním způsobem, vybrat plavbu lodí již teď. V naší nabídce je hned několik plaveb lodí v různých destinacích s různými plavebními společnostmi. První den nového roku tak můžete prožít na některém z karibských ostrovů, v evropské metropoli či na arabském poloostrově. Pro vyhledání těchto plaveb lodí zaškrtněte ve vyhledávači v políčku „Speciální akce“ volbu „Vánoce“ nebo „Silvestr“ a zadejte „Vyhledat plavby“.

Zvýhodněné ceny plaveb lodí pro členy klubu MSC Cruises

Patříte mezi členy klubu MSC? Jestli ano, pak právě pro vás je určena tato speciální nabídka na plavby lodí po Středomoří. V týdnu od 8.12. – 11.12.2014 vám přinášíme každý den jinou zvýhodněnou plavbu lodí. Kompletní přehled plaveb lodí naleznete po kliknutí na obrázek pod tímto článkem. Zalíbila se vám některá z plaveb? Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujete! Speciální nabídka platí vždy pouze v den, který je uvedený u této plavby.

Plavby lodí na léto 2015 již v prodeji.

Plavební společnost MSC Cruises nabízí k plavbám lodí s MSC Preziosa, MSC Armonia a MSC Divina leteckou dopravu z Vídně do místa vyplutí a zpět. V ceně jsou zahrnuté také transfery do/z přístavu. Podrobné informace o celkové ceně plavby lodí za dospělé osoby naleznete po kliknutí na níže uvedený obrázek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nabídka je kapacitně omezena a platí pro plavby lodí v období 16.5. – 26.9.2015.

Plavby lodí s MSC Cruises pro jarní období 2015 včetně All inclusive nápojového balíčku

Plavební společnost MSC Cruises si připravila speciální nabídku na vybrané termíny plaveb lodí pro nadcházející jarní období 2015. Objednáte-li si plavbu lodí do 30.11.2014, obdrží první a druhá osoba v kajutě zcela ZDARMA nápojový balíček All inclusive ALLEGRISSIMO v celkové hodnotě 5.090 Kč/osoba. Kompletní přehled plaveb lodí a vybraných termínů naleznete po kliknutí na následující obrázek (Akce je platná do 30.11.2014 nebo do vyprodání počtu kajut určených pro tuto speciální akci).

Plavba lodí s cestovní kanceláří J&M Cruise

Neradi trávíte dovolenou na jednom místě a rádi byste toho poznali co nejvíc? Ale nemáte rádi cesty autobusem při poznávacích zájezdech a neustálé stěhování z hotelu do hotelu? Potom plavba lodí je ta pravá dovolená pro Vás. Plavba lodí nabízí luxus a služby na úrovni 5* hotelu a zároveň během jedné dovolené poznáte nespočet různých měst, přístavů, zemí. V nabídce naší cestovní kanceláře jsou plavby lodí od prověřených plavebních společností na 3 až 17 a více nocí. Plavba lodí je o poznávání, odpočinku a zábavě, ale také o kulinářských zážitcích, kulturních představeních a poznávání nových lidí. Nechte se unášet na luxusních vlnách, odpočívejte, poznávejte a obeplujte s námi celý svět!

Akční nabídka pro plavby lodí od společnosti Royal Caribbean

Plavební společnost Royal Caribbean nabízí ke všem plavbám v termínu 15.10. – 30.4.2016 slevu 50 % z ceny plavby lodí bez přístavních tax. Akční nabídka se nevztahuje na plavby lodí s Quantum of the Seas a Anthem of the Seas. Nabídka platí při rezervaci plavby lodí v termínu od 16.9. do 30.11.2014. Na našich stránkách je uvedena základní cena! Sleva Vám bude odečtena ručně pracovníkem CK. Pokud jste nenašli Vaši vysněnou plavbu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Až dvě děti do 18 let mají plavbu lodí ZDARMA

Máte děti mladší 18 let a rádi byste s nimi vyrazili na dovolenou za příznivou cenu? Potom to pravé pro Vás jsou plavby lodí se společností MSC Cruises. Kdy plavbu lodí koupit? Určitě co nejdříve, počet kajut 3-4 lůžkových je na každé lodi omezen a pokud byste čekali až na tzv. last minute, většinou se stane, že kajuty již nejsou k dispozici. Nevíte, jaká plavba lodí by byla vhodná pro Vaše děti? Máte nejistotu ohledně programu pro děti? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi probereme Vaše možnosti, a jak to na lodi s dětmi chodí. Vybírejte z naší nabídky plaveb lodí až do podzimu 2014 a nakupujte za first minute ceny.

Plavba lodí na nově zrekonstruovaných plavidlech společnosti MSC

Na podzim letošního roku a v roce 2015 projdou celkovou rekonstrukcí celkem čtyři nejstarší lodě. První je MSC Armonia, u které začne renovace zanedlouho v září a v listopadu již bude připravena na další plavby lodí. Další na řadě je MSC Sinfonia, která se v novém kabátě vydá na plavbu lodí v březnu 2015. Následuje MSC Opera v červenci 2015 a MSC Lirica v listopadu 2015. Každá z lodí bude v docích cca 2 měsíce. Celková předpokládaná investice činí 200 milionů Euro. Na lodi přibude zhruba 600 míst pro cestující a vzroste počet kajut s balkonem. Můžete se tedy těšit na plavby lodí v novém kabátě.

Speciální nabídka pro plavby lodí od Royal Caribbean.

Společnost Royal Caribbean si pro své zákazníky připravila bonus v podobě slevy 50 % z ceny plavby lodí bez přístavních tax pro druhou osobu nebo 3. a 4. osobu v kajutě pouze za cenu přístavních tax. Akce se vztahuje na většinu plaveb lodí v termínu od 15.10.2014 do dubna 2016 s výjimkou termínů přes Vánoce a Silvestr 2014. Platí při koupi plavby lodí do 15.9.2014. Vyberte si některou z námi nabízených plaveb od této plavební společnosti nebo se podívejte přímo na stránky plavební společnosti, kde najdete úplný výčet všech plaveb. Zaujme-li Vás některá z plaveb lodí, neváhejte nám ji zaslat a my Vám sdělíme aktuální cenu se zvýhodněním.

Plavba lodí - zkušenosti klientů

Od června 2014 je na našich stránkách spuštěna nová sekce „Zkušenosti klientů“, kde se můžete dočíst o zážitcích a zkušenostech našich klientů při jejich plavbě lodí. Snahou je, aby se klienti se měli možnost podělit o jejich krásné fotky a pocity z jejich plavby lodí a pomoci novým zákazníkům při rozhodování. Věříme, že osobní zkušenosti jsou tím nejlepším rádcem při výběru Vaší první plavby lodí i poznávání nových destinací. Texty mají možnost vložit sami klienti. Po návratu z jejich plavby lodí od nás obdrží kód, který jim umožní vkládat a kdykoli v budoucnu editovat jejich recenze.

Speciální nabídka pro plavby lodí společnosti NCL – 3. a 4. osoba v kajutě ZDARMA

Pro vybrané plavby lodí nabízí plavební společnost NCL při dvou plně platítích osobách třetí a čtvrtou osobu v kajutě ZDARMA. Jedná se o tyto plavby lodí od podzimních měsíců až do dubna 2015 s lodí NCL Jade, NCL Breakway, NCL Epic a NCL Getaway. V některých termínech (např. Vánoce a Silvestr) tato nabídka neplatí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zašleme kompletní cenovou nabídku na Vámi vybranou plavbu lodí! Nabídka je platná do 26.8.2014.

Výhodné ceny letenek pro plavby lodí po Karibských ostrovech nebo Havaji

Uvažujete o plavbě lodí po Karibských ostrovech z New Yorku? Právě nyní jsou ceny letenek pro termíny listopad 2014 - březen 2015 za ceny za osobu od 13 190 Kč. Výhodná cena letenek je i pro plavby lodí po Havajských ostrovech z Honolulu. Ceny se pohybují od 20 290 Kč. Jedná se o lety se společností British Arways z Prahy a počet míst je omezen. Proto neváhejte a rezervujte si svoji plavbu lodí včetně letecké dopravy. K plavbě je možné zajistit ubytování v místě nalodí před i po plavbě.

Plavba lodí se společností MSC Cruises – last minute na léto?

Množí se dotazy, zda se dá očekávat, že budou ceny plavby lodí po Středomoří o letní prázdniny k dispozici za LM ceny? Při odpovědi je třeba vzít v úvahu několik faktorů: 1. Lodí pro plavbu lodí po Středomoří, je letos méně než v loňském roce. MSC Melody byla vyřazena a MSC Divina stráví léto v Karibiku. 2. Plavební společnost změnila prodejní strategii a plavba lodí na first minute jsou letos výrazně výhodnější, než v letech předešlých. 3. Některé lodě, zejména MSC Preziosa jsou již teď na letní měsíce téměř vyprodané. 4. Pokud cestujete s dětmi, je potřeba vzít v úvahu, že počet vícelůžkových kajut je omezen a obvykle na LM nejsou dostupné. Když vezmete v úvahu všechny tyto faktory, je zřejmé, že pokud chcete strávit plavbu lodí na Vámi vybrané trase a lodi, je vhodné rezervovat plavbu lodí již teď.

Týden slev na plavby lodí od plavební společnosti Norwegian Cruise Line

Plavební společnost Norwegian Cruise Line si pro příznivce plavby lodí připravila akci v podobě týdenních slev na všechny své plavby. Slevy na plavby lodí se pohybují v rozmezí od 50 Euro až do 400 Euro. Konkrétní výše slevy se odvíjí od zvoleného typu kajuty a délky plavby lodí. Akce je platná od 30.4.2014 do 6.5.2014. Ceny plaveb lodí uvedených na našich stránkách jsou již po aplikaci slevy.

Speciální nabídka na plavby lodí pro členy klubu MSC

Plavební společnost MSC Cruises si připravila pro své členy speciální nabídku na vybrané plavby lodí. Objednáte-li si některou z nabízených plaveb lodí z letáčku ve stanoveném termínu (konkrétní termín je vždy uveden u každé plavby samostatně), k této výhodné ceně navíc obdržíte ZDARMA All inclusice nápojový balíček Cheers! Byli jste již na plavbě lodí s MSC Cruises a nejste zatím ještě členy klubu? Zavolejte nám nebo napište, rádi vám s registrací poradíme. Jsme vám k dispozici i 8. května a to do 17:00 hod.

Plavba lodí po Karibiku – letenky do Miami se slevou 15 %

Letenky do Miami se slevou 15%. Od 31.3. do 4.4. letecká společnost TAP Portugal připravila akci na letenky v termínu 15.9. - 15.12. Pouze pro koncové zákazníky. Pokud si zakoupíte letenku, rádi Vám k tomu zajistíme plavbu lodí po Západním či Východním Karibiku a hotel na Miami Beach. Balíček Plavba lodí Východní Karibik, 2 na Miami Beach a noc v Lisabonu s letenkou tak vyjde na 27 990 Kč v termínu 29.10.-9.11. 2014 . Neváhejte nás kontaktovat i v průběhu víkendu, rádi poradíme s nákupem letenky a výběrem plavby lodí.

Plavba lodí po Severní Evropě v kajutě s balkónem

Právě teď pro Vás máme akční nabídku od plavební společnosti MSC na tři různé plavby lodí po Severní Evropě v květnu 2014. Čím dříve plavbu lodí objednáte, tím větší šanci máte, že bude k dispozici kajuta s balkónem za tyto báječné ceny. Navíc děti mají plavbu lodí zdarma! Dále jsou pak k dispozici rovněž kajuty vnitřní a s oknem za stejnou cenu. Neváhejte a rezervujte, ať je plavba lodí ještě dnes Vaše. Pro členy klubu MSC navíc ještě bude poskytnuta sleva v závislosti na typu MSC karty. Nabídka je kapacitně omezena!

Specíální nabídka plaveb lodí pro ČLENY KLUBU MSC

Klubové kartičky MSC CruisesPlavba lodí za zvýhodněnou cenu pro členy klubu MSC právě teď při koupi nejpozději do 21.2.2014. Členy klubu se můžete stát již po absolvování jedné plavby lodí. Pokud byste se jimi chtěli stát, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme bližší informace. Okamžitě po registraci obdržíte číslo klubové karty a můžete si koupit plavbu lodí z nabídky za speciální cenu. Kromě zvýhodněných cen na plavby přináší členství řadu dalších výhod.

Plavby lodí v roce 2014

Co přinese rok 2014 nového v oblasti plaveb lodí? Hned dva nové přírůstky v naší nabídce se vydají na svou první plavbu lodí. Norwegian Geatway plavební společnosti NCL zvedá kotvy už 13. ledna v Roterrdamu. Další nová loď Quantum of the Seas rozšíří početnou flotilu Royal Caribbean. Vydá se na svou první plavbu v listopadu na trase ze Southamptonu do New Jersey. Obě lodě budou dlouhodobě brázdit vody Karibského moře. Plavební společnost MSC Cruise vůbec poprvé připravily plavby lodí v Karibiku také přes léto 2014. A co pro Vás chystá naše CK? Plavby lodí s delegátem, nové destinace a mnoho dalšího.

Vánoční přání pro všechny příznivce plavby lodí a naší CK

Vážení zákazníci a příznivci naší cestovní kanceláře, přejeme Vám i Vaším blízkým krásné a ničím nerušené vánoční svátky plné pohody a štěstí, ať už je trávíte na plavbě lodí, na horách či v kruhu rodinném doma. Věříme, že přízeň naší cestovní kanceláři a hlavně plavbám lodí zachováte i v roce nadcházejícím. I v roce 2014 tu pro Vás budeme, abychom Vám zajistili dovolenou na plavbě lodí podle Vašich představ. Můžete se těšit na rozšiřující se nabídku plaveb, akční nabídky, speciální balíčky a plavby lodí s delegátem.

Bonusy zdarma při zakoupení plavby lodí

Pro všechny plavby lodí se společností Azamata Cruises v Evropě 2014 nabízí zdarma 1 výlet v každém přístavu při rezervaci do 15.12.2013.
Plavební společnost Royal Caribbean International nabízí při rezervaci do 30.11.2013 pro všechny zakoupené plavby lodí po Evropě a Karibiku v roce 2014 na 7 dnů a déle palubní kredit ve výši $ 25 na vnitřní kajutu, $ 50 na vnější kajutu, $ 100 na balkón a Junior Suite a $ 200 na ostatní apartmány.
Plavební společnost Celebrity Cruises nabízí při rezervaci do 28.11.2013 pro všechny zakoupené plavby lodí po Evropě, Karibiku a Aljašce v roce 2014 na 8 dnů a déle palubní kredit ve výši $ 100 na vnější kajutu, $ 200 na balkón a $ 300 na apartmány.

Plavba lodí - virtuální prohlídka lodi

Nově u všech lodí plavební společnosti MSC Cruises (vyjma MSC Preziosa a MSC Divina) byla přidána virtuální prohlídka lodi. Díky této prohlídce si tak můžete vytvořit lepší představu o tom, co Vás při plavbě lodí na palubě čeká. Budete jistě mile překvapeni, jaké možnosti samotná plavba lodí nabízí. Luxusní ubytování v různých typech kajut - od vnitřní kajuty až po apartmány, divadlo, lezeckou stěnu, hernu, fitness centrum, dětský areál. To a mnohem více nabízí právě plavba lodí, kterou si jistě velmi rychle oblíbíte.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.